СОРТИРОВКА 
ФИЛЬТРЫ 
НЕТ В НАЛИЧИИ
НЕТ В НАЛИЧИИ
НЕТ В НАЛИЧИИ
НЕТ В НАЛИЧИИ
НЕТ В НАЛИЧИИ
НЕТ В НАЛИЧИИ
НЕТ В НАЛИЧИИ
НЕТ В НАЛИЧИИ
НЕТ В НАЛИЧИИ
НЕТ В НАЛИЧИИ
Показано з 1 по 12 із 12 (всього 1 сторінок)

Рюкзаки з натуральної шкіри

Один з актуальних і модних трендів - рюкзак з натуральної шкіри особливої ​​вичинки. Різноманітність форм, розмірів, виконань та стилістичних рішень у каталозі інтернет-магазину дає можливість обрати аксесуар, який буде відповідати вимогам практичності і функціональності.

Особливості матеріалу підстави

Якщо вам потрібен рюкзак, шкіра - гарне рішення в якості основного матеріалу. Рекомендуємо звернути увагу на моделі з сировини особливого вироблення. Переваги, які характерні натуральному основи:

  • Природна м'якість.
  • Презентабельний і стильний зовнішній вигляд.
  • Різноманітність варіацій: гладкі, зернисті моделі.
  • Збереження природної шкіряної фактури.

Натуральна шкіра проходить кілька стадій обробки, завдяки чому залишається м'якою і одночасно еластичною, візуально привабливою, зносостійкою. Вибираючи жіночий рюкзак, шкіра по довговічності несення перевершує аксесуари зі штучного і еко-матеріалу. Підстава легко піддається обробці, тому у продажу представлено широке розмаїття конструктивних і стилістичних виконань виробів.

Популярні моделі: гід по трендам

У продажу жіночий рюкзак зі шкіри представлений у широкому розмаїтті виконань. На піку популярності - як компактна, так і велика містка продукція. Покупців порадує різноманітність форм - від стандартних напівкруглих до оригінальних трикутних і складних геометричних.

Конструкція передбачає регульовані ремінці та ручку. У цих зонах натуральна шкіра додатково оброблена і ущільнена. Вироби також мають металеву фурнітуру, яка щільно фіксується на шкіряной підставі. Як декоративні елементи використовується тиснення, пряжки, фірмові логотипи і зображення торгової марки.