СОРТИРОВКА 
ФИЛЬТРЫ 
НЕТ В НАЛИЧИИ
НЕТ В НАЛИЧИИ
НЕТ В НАЛИЧИИ
НЕТ В НАЛИЧИИ
НЕТ В НАЛИЧИИ
НЕТ В НАЛИЧИИ
НЕТ В НАЛИЧИИ
НЕТ В НАЛИЧИИ
НЕТ В НАЛИЧИИ
НЕТ В НАЛИЧИИ
НЕТ В НАЛИЧИИ
НЕТ В НАЛИЧИИ
НЕТ В НАЛИЧИИ
Показано з 1 по 44 із 44 (всього 1 сторінок)

Синя поясна сумка

З наявності чоловіча синя поясна сумка, жіноча або дитяча - альтернативне рішення звичним аксесуарам у чорної або коричневої колірної гамі. Різноманітність розмірів, виконань та стилістики у нашому інтернет-магазині дають можливість підібрати практичний і одночасно оригінальний аксесуар. Покупцям запропоновані товари безпосередньо від виробника за доступними цінами.

Використовувані матеріали: характерні особливості

Товари, представлені у продажу, виготовляються з щільного і міцного фактурного текстилю. Завдяки цьому такі аксесуари - універсальні. Вони комбінуються як з повсякденним, так і зі спортивним гардеробом. Синій колір пропонується у широкому розмаїтті відтінків. Якщо вам потрібна універсальна повсякденна синя поясна сумка, купити її краще в натуральній або штучній шкірі. Характеристики матеріалу:

  • Тактильна м'якість.
  • Фактурність.
  • Еластичність.
  • Довговічність.
  • Простий догляд.
  • Місткість.

Вироби з натуральної та еко-шкіри у синій палітрі запропоновані у гладкому і фактурному виконанні. Зерниста підставу виглядає дорого і одночасно вишукано.

Конструктивні відмінності

Центральний елемент аксесуара такого формату - відділення на одну або кілька зон, регульований ремінець, який забезпечує правильну і щільну посадку. Експлуатація виробу - проста. По всьому периметру розташований замок, який спрощує доступ до всіх відділень. Носити таку сумку можна як на плечі, так і на поясі. Розподіл на кілька відділень робить аксесуар незамінним в повсякденному носінні, під час подорожей, туристичних походів. При своїй компактності внутрішні відділення - місткі. У них ви зможете помістити велику кількість особистих предметів.

У продажу зібрані чоловічі, жіночі, дитячі моделі товарів з яскравим і незвичайним оформленням. Різноманітність виконань дає можливість експериментувати з образами і гардеробом.