СОРТИРОВКА 
ФИЛЬТРЫ 
Показано з 1 по 45 із 115 (всього 3 сторінок)

Поясні сумки зі штучної шкіри

Один з практичних, універсальних і зручних аксесуарів - поясна сумка зі штучної шкіри з коротким і довгим ремінцем. Візуально така шкіргалантерея не відрізняється від продукції з натурального матеріалу. Відмітна риса товарних позицій - доступна ціна при високих заявлених експлуатаційних характеристиках.

З наявності нашого інтернет-магазину ви зможете вибрати продукцію в широкому розмаїтті конструкцій та дизайнерських виконань.

Особливості матеріалу і пошиття

Виробничий цикл передбачає використання високоякісних матеріалів. Сучасна штучна шкіра тактильно і за іншими характеристиками майже не відрізняється від натуральних матеріалів, використовуваних для пошиття. Якщо вам потрібна поясна сумка, шкірозамінник - хороший вибір. Рекомендуємо звернути увагу на популярні моделі, які представлені в продажу:

  • Гладкофактурні.
  • Зернисті.
  • З тисненням.
  • З «стеганой» поверхнею.

Штучна шкіра - зносостійка, міцна і надійна. Матеріал - еластичний. Він витримує розтяг, механічні навантаження, вплив вологи, температури. В процесі носіння поверхня не потреться, не втратить яскравості і насиченості кольору.

Конструкційні особливості

Жіночі, дитячі і чоловічі моделі представлені у наступних модифікаціях: напівкруглі, квадратні, з додатковою окремою кишенею для дрібниці. Конструкція також передбачає регульований ремінець, який дає можливість «підігнати» довжину. В експлуатації такі вироби - зручні і практичні.

У продажу представлені як однотонні монохромні моделі, так і продукція з яскравими акцентними елементами. Розмір підбирається індивідуально. В асортименті зібрані великі місткі і компактні клатчі, які підійдуть для перенесення стандартних предметів: банківських карт, ключів. Стилістика виробів - широка: від стриманих класичних до кежуал і спортивних модифікацій.