СОРТИРОВКА 
ФИЛЬТРЫ 

У цій категорії немає товарів.


Сьогодні втеча з дому без візиток і кредитних карт розглядається як серйозна помилка. Під час бізнес-зустрічі з партнерами або клієнтами без візитниці не вийде продемонструвати свою серйозність, статусність, надійність і викликати до себе довіру, віддавши візитну картку зі своїми контактними даними. Також треба зберігати і мати при собі візитки різних фахівців, щоб швидко зв'язатися з ними при необхідності. Інтернет-магазин Paradise Style пропонує купити різні моделі визитниц в Україні з натуральної шкіри, шкірозамінника і пластика різних кольорів.

Навіщо потрібна візитниця?

Маючи під рукою держатель для бізнес-візиток, чоловік завжди зможе:

  • скоріше зв'язатися з конкретним клієнтом, колегою або партнером,

  • знайти картку з інформацією про компанії, необхідної на конкретний момент.

Якщо у вас не одна, а кілька кредитних карт, то вони можуть не поміститися в гаманці. А карти потрібні частіше, ніж готівка.

Чи не кожній жінці подобається мати всі особисті речі в одному місці, носити з собою великі суми і купюри. Іноді простіше купити візитницю невеликого розміру, який буде відповідати всім її документами і картками, ніж носити з собою досить великий і об'ємний гаманець. Це елегантне, ультратонкі і дуже зручне виріб стане відмінним доповненням до гаманця. Завдяки файлів-сторінок в ньому можна зберігати не тільки візитки, але і кредитні, платіжні, банківські, дисконтні карти, посвідчення водія, пластиковий паспорт та інші важливі документи.

Чому візитниця для пластикових і паперових карток краще шкіряна або з захистом RFID?

Кожен підприємець, бізнесмен, представник компанії, фахівець певного профілю і навіть діяч мистецтва повинен купити хоча б один шкіряний утримувач. Ділові зустрічі є невід'ємним елементом обертання в діловому світі. Деякі високопоставлені співробітники і вищезгадані бізнесмени відвідують їх по кілька разів на тиждень. Саме тому купити шкіряну візитницю в Києві і в інших містах України слід високої якості, так як вона постійно буде на виду.

Це виріб повинен бути виготовлено зі шкіри з високою стійкістю до пошкоджень. Його внутрішня частина обов'язково повинна бути покрита каркасної підкладкою і захищена від попадання світла.

Найчастіше візитниця для кредитних карт має розміри 110х145 мм. Вона міститься в діловий портфель, рюкзак або навіть в велику кишеню на брюках або в толстовці.

Кредитні та платіжні картки, а також будь-які інші карти, оснащені чіпом, навіть перебуваючи в сумці або в гаманці, можуть відскановані людьми, які будуть використовувати їх дані у незаконний спосіб. Саме тому слід купити візитницю, завданням якої є захист і забезпечення безпеки

Її корпус-обкладинка має спеціальне протиугінний покриття RFID, функція якого - блокування радіохвиль, що зчитують інформацію з карт.

Оскільки кожна візитниця упакована в елегантну коробку, це також відмінна ідея для подарунка!

Скористайтеся чудовою можливістю купити візитницю за доступною ціною в інтернет-магазині Paradise Style з доставкою в Київ і по всій Україні. Залиште заявку на сайті, замовте зворотний дзвінок або зателефонуйте по одному з вказаних номерів телефонів.