Як зрозуміти, що перед вами шкіряна сумка
Ви будете дуже здивовані, дізнавшись, що деякі офлайн і інтернет-магазини пропонують товари дуже низької якості за надзвичайно високими цінами. Справа навіть не в обмані продавців, які видають копії моделей за брендові.
Багато виробників, бажаючи максимально заощадити, виготовляють сумки зі штучної шкіри, Що нагадує натуральну, і реалізують за максимально можливою ціною.
Щоб допомогти нашим клієнтам відрізнити сумку з натуральної шкіри від вироби зі шкірозамінника, представляємо короткий корисне керівництво.
Як відрізнити шкіру від шкірзамінника сподобалася сумки?
Давайте для початку розберемося з головними термінами.
-
Натуральна - це шкіра, отримана від тварин, піддана тривалого процесу дублення і обробки, що підвищує її міцність і довговічність.
-
Штучна - синтетична шкіра, екошкіра, екологічна шкіра, замінник шкіри або шкірозамінник - тонкий шар ПВХ або поліуретану, нанесений на ткані або неткані базові матеріали. Рельєфний малюнок на поверхні надійно імітує колір і будь-яку текстуру.
При якісному виготовленні різниця непомітна, тому не завадить знати, як перевірити, що придивилася сумка виготовлена зі шкіри чи ні. Це можна зробити різними способами.
Як визначити шкіряну сумку
В першу чергу подивіться етикетку, де вказано склад матеріалу.
Якщо виріб дійсно брендове і має сертифікат якості, буде вказано «продукт тваринного походження» або «справжня шкіра».
Далі зверніть увагу на кулон з зразком матеріалу, який є на всіх брендових сумках і їх копіях. На шкіряних виробах кулон повинен мати фасонний виріз, а не ромбоподібну форму, як на штучних.
Один із способів, як перевірити шкіру на натуральність на сумці, - перед покупкою покласти руку на сумку і потримати кілька секунд. Натуральна шкіра дуже швидко прогріється і почне випромінювати приємне тепло.
Понюхайте - запах повинен бути природним, приємним і ледве відчутним.
Якісний шкірозамінник або взагалі не має запаху, або пахне гумою і різними хімічними речовинами - лаком або фарбою. Майте на увазі - від цього запаху ви довго не зможете позбутися!
Уважно огляньте матеріал: внутрішня сторона натуральної шкіри гладка знизу. Вона відрізняється ніжною ворсової текстурою, яка нагадує замшу. Її поверхня матова.
Екокожа приклеюється знизу текстильним матеріалом, зазвичай білим. Це схоже на шматок тканини, вирізаний з рулону.
Придивіться до країв і швах. У поперечному перерізі повинен бути рівномірний шар. На підробках чітко видно різницю між підкладкою і верхом.
По можливості - помацайте матеріал. Натуральний - м'який на дотик і еластичний з порами, тріщинами і невеликими потертостями.
Штучна поверхню - ідеально рівна, тверда, жорстка і неприємна при дотику.
Крайні заходи того, як перевірити шкіру на сумці:
-
якщо натуральний продукт скропити водою, волога швидко вбереться, а не стікає по поверхні. З шкірозамінника краплі просто скотяться на підлогу;
-
перевірка вогнем - полум'ям від запальнички або сірника. Шкіра пахне, як палені волосся, замінник - як палений пластик.
Що ж стосується кольору, то існує міф про те, що продукція з натуральної шкіри випускається виключно натуральних відтінків - чорного або коричневого. Насправді після обробки шкіри тварин прекрасно піддається фарбуванню в усі кольори веселки.
Приймаючи рішення про покупку шкіряної сумки, завжди пам'ятайте, що вона не може коштувати надто дешево, навіть якщо вони з колекції позаминулого модного сезону. Будьте обережні і уважні: в 99% випадків це підробка і тільки 1% - це рідкість, коли вам справді пощастило купити якісний продукт за мінімальною ціною.